Plastik Zeytin Kasaları

ÜNPLAST deneyimi ve kalitesi ile üretilen ve zeytinüreticilerinin tüm ihtiyacını karşılayan plastikzeytin kasaları sevke hazır vaziyette firmamızda depolanmaktadır.  İstenilen adette üretimi yapılan plastik zeytin kasası modellerimizTürkiye’nin her yerine hızlı sevkiyat ile gönderilmektedir.

Sağlıklı plastik ürünler üretim standartlarını yerinegetiren firmamız özellikle plastikzeytin kasası modelleri üretiminde bu standartlarının yanı sıra yüksek havadeğişimlerinden ve gelebilecek darbelerden etkilenmeyen hammaddelerle üretimyapmaktadır.  Tüm plastik kasa modellerimiz yüksek kalite ve titiz işçilik ile kendiüretimimizdir.

Plastik kasamodellerinin üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretimsertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm plastik zeytinkasası ölçüleri ve plastik zeytin kasası fiyatlarını iletişim sayfamızdayer alan bilgilerden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

 ÜNPLAST olarak 1985yılından bu yana plastik sektöründe en uygun fiyata en yüksek kalitede üretimpolitikası yürütmekteyiz. Bu anlamda plastik zeytin kasası fiyatlarında da sizdeğerli zeytin üretimcilerine ÜNPLAST olarak en uygun fiyatları sunacağımızdanemin olabilirsiniz.

ÜNPLAST Plastik Zeytin Kasası Özellikleri;

·        Tüm plastik zeytin kasası modellerimizgeri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı,TSEK kalite belgelidir.

·        Tüm plastik zeytin kasasımodellerimiz güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Renk solması, sıcakta erimegibi sıkıntılar yaratmaz.

·        Plastik zeytin kasalarımızdarbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz.

·        Plastik zeytin kasalarınınşekillerini zeytin boyutlarını dikkate alarak üretmekteyiz. Zeytinlerin kasadandüşmesi engellenecek şekilde boşluklar bırakılmıştır.

Türkiye’nin hangi ilinde üretim yaparsanız yapın plastikkasa sevkiyatımız titizlikle ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. ÜNPLAST olarakTürkiye’nin her yerine plastik kasasevkiyatı yapmaktayız. 


Plastik Zeytin Kasaları Fiyatları için Buradan bize ulaşıp veya satış temsilcimizi arayıp 0532 414 9315 (Fatih ÜNSAL) bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polietilen Ürünler