1,5 Tonluk Yatay Su Deposu (1500 lt)

1,5 tonluk yatay su deposu (1.500 lt)

ÜNPLAST markası ile 1,5 tonluk yatay su deposu modelleri tamamen kendi imalathanelerimizde büyük bir titizlik ve yüksek kalite ile üretilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm 1,5 tonluk yatay su deposu modellerimizdekalite standartları yanı sıra, hijyen ve sağlıklı depolama için gerekli tümgereksinimlerde dikkate alınmaktadır.  Su deposu ürünlerimizin tamamında UVdayanımlı ve doğada dönüşümlü çevre dostu ham maddeler kullanılmaktadır. ÜNPLASTolarak üretimlerde kullandığımız bu çevre dostu hammaddelerden dolayıdepoladığınız suyu uzun süre sağlıkla kullanma olanağı sağlamaktayız.

Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızısağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra,üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkanpürüzsüz ve parlaksı beyaz görünümdür. Tüm ÜNPLAST yatay su deposu modelleri pürüzsüz beyaz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneşışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz.

Su deposu üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretimsertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yatay su depolarınınkullanım alanlarının başında konutlar, restoranlar, dinlenme tesisleri,oteller, sağlık kuruluşları, sosyal tesisler, spor tesisleri, bağ ve bahçesulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanıgelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre yatay su depolarımız  500 lt ile 5 ton’akadar farklı boyutlarda üretilmektedir ve her zaman müşteriye sevke hazırdurumda üretilmiş olarak bulunmaktadır.  1,5 tonluk  Yatay su deposu ölçüleri aşağıda mevcuttur.


1,5 tonluk Yatay Su Deposu Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm su depolarımız geridönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Su depolarımız Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybınıengeller.
  • Tüm ürünlerimiz U.V.Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyunrenginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Su depolarımız darbeleredayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz vehijyen tutar. Tüm yatay su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıklatemizlenebilir. Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Yatay su depolarımız - 5 /+ 65 dereceye kadar dayanıklıdır.

1,5 ton yatay su deposu ölçüleri

HACİM 1.500 LT
UZUNLUK 170 CM
GÖVDE ÇAPI 105 CM
YÜKSEKLİK 106 CM
AĞIZ ÇAPI 40 CM
1,5 Tonluk Yatay Su Deposu (1500 lt) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yatay Su Depoları