1 Tonluk Yatay Su Deposu (1000 lt)

Ünplast 1 ton yatay su deposu (1.000 lt)

ÜNPLAST markası ile 1 ton yatay su deposu modelleri  tamamen kendi imalathanelerimizde büyük bir titizlik ve yüksek kalite ile üretilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm 1 ton yatay su deposu modellerimizde kalite standartları yanı sıra, hijyen ve sağlıklı depolama için gerekli tüm gereksinimlerde dikkate alınmaktadır. Su deposu ürünlerimizin tamamında UV dayanımlı ve doğada dönüşümlü çevre dostu ham maddeler kullanılmaktadır. ÜNPLAST olarak üretimlerde kullandığımız bu çevre dostu hammaddelerden dolayı depoladığınız suyu uzun süre sağlıkla kullanma olanağı sağlamaktayız.

Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızı sağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkan pürüzsüz ve parlaksı beyaz görünümdür. Tüm ÜNPLAST yatay su deposu modelleri pürüzsüz beyaz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz.

Su deposu üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretim sertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yatay su depolarının kullanım alanlarının başında konutlar, restoranlar, dinlenme tesisleri,oteller, sağlık kuruluşları, sosyal tesisler, spor tesisleri, bağ ve bahçesulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanıgelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre yatay su depolarımız  500 lt ile 5 ton’akadar farklı boyutlarda üretilmektedir ve her zaman müşteriye sevke hazırdurumda üretilmiş olarak bulunmaktadır.  1 ton Yatay su deposu ölçüleri içindetaylı teknik bilgiyi bizden alabilirsiniz.


1 Ton Yatay Su Deposu Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm su depolarımız geridönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEKkalite belgelidir.
  • Su depolarımız Monoblokolarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybınıengeller.
  • Tüm ürünlerimiz U.V.Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyunrenginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Su depolarımız darbeleredayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz vehijyen tutar. Tüm yatay su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıklatemizlenebilir. Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Yatay su depolarımız - 5 /+ 65 dereceye kadar dayanıklıdır.

750 lt yatay su deposu ölçüleri

HACİM 1.000 LT
UZUNLUK 125 CM
GÖVDE ÇAPI 86 CM
YÜKSEKLİK 88 CM
AĞIZ ÇAPI 40 CM
1 Tonluk Yatay Su Deposu (1000 lt) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yatay Su Depoları