2 Tonluk Yatay Su Deposu (2000 lt)

2 tonluk yatay su deposu (2.000 lt)

ÜNPLAST markası ile 2 tonluk  yatay su deposu modelleri  tamamen kendi imalathanelerimizde büyük birtitizlik ve yüksek kalite ile üretilmektedir. 

Üretimini yaptığımız tüm2 tonluk  yatay su deposu modellerimizde kalite standartları yanı sıra, hijyen ve sağlıklı depolama için gerekli tümgereksinimlerde dikkate alınmaktadır.  Su deposu ürünlerimizin tamamında UVdayanımlı ve doğada dönüşümlü çevre dostu ham maddeler kullanılmaktadır. ÜNPLASTolarak üretimlerde kullandığımız bu çevre dostu hammaddelerden dolayıdepoladığınız suyu uzun süre sağlıkla kullanma olanağı sağlamaktayız.

Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızısağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkanpürüzsüz ve parlaksı beyaz görünümdür. Tüm ÜNPLAST yatay su deposu modelleri pürüzsüz beyaz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneşışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz.

Su deposu üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretim sertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yatay su depolarının kullanım alanlarının başında konutlar, restoranlar, dinlenme tesisleri,oteller, sağlık kuruluşları, sosyal tesisler, spor tesisleri, bağ ve bahçesulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanıgelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre yatay su depolarımız  500 lt ile 5 ton’akadar farklı boyutlarda üretilmektedir ve her zaman müşteriye sevke hazırdurumda üretilmiş olarak bulunmaktadır.  2 tonluk Yatay su deposu ölçüleri için detaylı teknik bilgiyi bizden alabilirsiniz.


2 tonluk Yatay Su Deposu Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm su depolarımız geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Su depolarımız Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybını engeller.
  • Tüm ürünlerimiz U.V. Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyun renginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Su depolarımız darbeleredayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz vehijyen tutar. Tüm yatay su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıkla temizlenebilir. Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Yatay su depolarımız - 5 /+ 65 dereceye kadar dayanıklıdır.

2 ton yatay su deposu ölçüleri

HACİM 2.000 LT
UZUNLUK 201 CM
GÖVDE ÇAPI 112 CM
YÜKSEKLİK 114 CM
AĞIZ ÇAPI 40 CM
2 Tonluk Yatay Su Deposu (2000 lt) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yatay Su Depoları