20 Tonluk Yağ Deposu (Yağ tankı, Yağ Fıçısı)

Yağ deposu sektörünün öncü kuruluşu ÜN PLAST olarak kendi markamız ile 20 Tonluk yağ deposu (20000 lt) modellerimizi tamamen kendi imalathanelerimizde büyük bir titizlik ve yüksek kalite ile üretmekteyiz.  

Üretimini yaptığımız tüm yağ depolarının ya da diğer adı ile yağ tankı veya yağ fıçısı modellerimizde geri dönüşümlü ve sağlıklı hammaddeler kullanılmaktadır. UV dayanımlı ve çevre dostu hammadde ile üretilen yağ depolarımız kullanıcıya sağlık ve hijyeni bir arada sunmaktadır. 

Ayrıca güneş ışınlarının plastiğe verdiği zararları minimize eden ve depoladığı yağı uzun süre sağlıkla koruyan hammadde ile üretimlerimiz yapılmaktadır. Tüm yağ depolarımız / yağ tankarımız darbelere karşı uzun süre dayanıklıdır.


Tüm yağ depolarımız veya diğer adıyla yağ tanklarımız, ÜN PLAST deneyimi ve kalitesi ile sektörün en çok tercih edilen depolarıdır. Deposu / Tank sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızı sağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkan pürüzsüz ve parlaksı görünümünde sayabiliriz.

Tüm ÜNPLAST Yağ depoları pürüzsüz yüzeye sahiptir ve uzun süre dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz. Kullanım alanında göze hitap eder. Asla görüntü kirliliğine neden olacak bir görünüme sahip değillerdir. 


20 Tonluk Yağ Deposu, Yağ tankı fiyatları için bizimle iletişim sayfamızdan ya da Fatih Ünsal: + 90 (532) 414 93 15 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.


20 Tonluk Yağ Deposu (Yağ tankı, Yağ Fıçısı) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yağ Depoları, Yağ Tankları