3 Tonluk Yatay Su Deposu (3000 lt)

3 tonluk yatay su deposu (3.000 lt)

ÜNPLAST markası ile 3 tonluk  yatay su deposu modelleri  tamamen kendi imalathanelerimizde büyük birtitizlik ve yüksek kalite ile üretilmektedir. 

Üretimini yaptığımız tüm 3 tonluk  yatay su deposu modellerimizdekalite standartları yanı sıra, hijyen ve sağlıklı depolama için gerekli tümgereksinimlerde dikkate alınmaktadır.  Su deposu ürünlerimizin tamamında UVdayanımlı ve doğada dönüşümlü çevre dostu ham maddeler kullanılmaktadır. ÜNPLASTolarak üretimlerde kullandığımız bu çevre dostu hammaddelerden dolayıdepoladığınız suyu uzun süre sağlıkla kullanma olanağı sağlamaktayız.

Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızısağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra,üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkanpürüzsüz ve parlaksı beyaz görünümdür. Tüm ÜNPLAST yatay su deposu modelleri pürüzsüz beyaz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneşışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz.

Su deposu üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretimsertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yatay su depolarınınkullanım alanlarının başında konutlar, restoranlar, dinlenme tesisleri,oteller, sağlık kuruluşları, sosyal tesisler, spor tesisleri, bağ ve bahçesulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanıgelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre yatay su depolarımız  500 lt ile 5 ton’akadar farklı boyutlarda üretilmektedir ve her zaman müşteriye sevke hazırdurumda üretilmiş olarak bulunmaktadır.  3 tonluk Yatay su deposu ölçüleri için detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.


3 tonluk Yatay Su Deposu (3.000 lt) Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm su depolarımız geridönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEKkalite belgelidir.
  • Su depolarımız Monoblokolarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybınıengeller.
  • Tüm ürünlerimiz U.V.Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyunrenginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Su depolarımız darbeleredayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz vehijyen tutar. Tüm yatay su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıklatemizlenebilir. Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Yatay su depolarımız - 5 /+ 65 dereceye kadar dayanıklıdır.
3 Tonluk Yatay Su Deposu (3000 lt) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yatay Su Depoları