500 lt yatay su deposu

Ünplast 500 lt yatay su deposu

ÜNPLAST markalı 500 lt yatay su deposu modelleri  tamamen kendi imalathanelerimizde büyük bir titizlik ve yüksek kalite ile üretilmektedir. 

Üretimini yaptığımız tüm 500 lt yatay su deposu modellerimizde kalite standartları yanı sıra, hijyenve sağlıklı depolama için gerekli tüm gereksinimlerde dikkate alınmaktadır. Su deposu ürünlerimizin tamamında UV dayanımlı ve doğada dönüşümlü çevre dostu ham maddeler kullanılmaktadır. ÜNPLAST olarak üretimlerde kullandığımız bu çevre dostu hammaddelerden dolayı depoladığınız suyu uzun süre sağlıkla kullanma olanağı sağlamaktayız.

Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızı sağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkan pürüzsüz ve parlaksı beyaz görünümdür. Tüm ÜNPLAST yatay su deposu modelleri pürüzsüz beyaz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz.

Su deposu üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretim sertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yatay su depolarının kullanım alanlarının başında konutlar, restoranlar, dinlenme tesisleri, oteller, sağlık kuruluşları, sosyal tesisler, spor tesisleri, bağ ve bahçesulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanıgelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre yatay su depolarımız 500 LT ile 5 TON’a kadar farklı boyutlarda üretilmektedir veher zaman müşteriye sevke hazır durumda üretilmiş olarak bulunmaktadır.  500 Yataysu deposu ölçüleri aşağıda verilmiştir.


Ün Plast 500 lt Yatay Su Deposu Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm su depolarımız geridönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Su depolarımız Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybını engeller.
  • Tüm ürünlerimiz U.V. Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyunrenginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Su depolarımız darbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz ve hijyen tutar. Tüm yatay su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıkla temizlenebilir. Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Yatay su depolarımız - 5 /+ 65 dereceye kadar dayanıklıdır.

500 lt yatay su deposu ölçüleri

HACİM 500 LT
UZUNLUK 120 CM
GÖVDE ÇAPI 74 CM
YÜKSEKLİK 74 CM
AĞIZ ÇAPI 40 CM
500 lt yatay su deposu Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yatay Su Depoları