Buzağı Kulübesi (Buzağı Barınağı)

Besi hayvancılığı ile uğraşan her bireyingünümüzde fazlaca tercih ettiği buzağı kulübesi ya da diğer adı ile buzağıbarınağı henüz yeni dünyaya gelmiş buzağılar ve gelişmekte olanbuzağılar için oldukça önemlidir. Hayvancılık için hayvanların yaşamsal döngülerinindevamlılığını sağlamak oldukça önemlidir. Hayvanlar onlar için hem bir can hemde bir gelir kapısıdır. Bu anlamda dünyaya gelen her yeni bir buzağıbakımını üstlenen kişi için heyecan verici bir sürecin başlangıcı olmaktadır.

Günümüzde her alanda olduğu gibi insanlarımıztarım ve hayvancılık da da fazlası ile bilinçlenmiş daha verimli olarakbu sektörü devam ettirmek için önlemler alma konusunda eğitimler almışlardır,konunun uzmanlarınca eğitilmişlerdir. Eskiden yetişkinler ile birlikte aynı ortamıpaylaşan buzağılar günümüzde artık ayrı bir ortamda bakımlarıgerçekleştirilmekte ve burada belli bir döneme kadar bekletilmektedir. Buhayvan neslinin devamlılığı için oldukça önemlidir. Çünkü yetişkinlerle aynıortamda büyüyen ve gelişmeye başlayan buzağıların hayvan hastalıklarınayakalanmaları oldukça fazla ihtimaldir. İşte tüm bu durumlar göz önüne alaraktasarımlandırılan ve üretilen buzağı kulübeleri hayvancılık ileuğraşanlar için önemli bir yatırım ve kolaylıktır.

ÜnPlastbuzağı kulübesi yeni doğmuş buzağıların ve gelişmekte olanbuzağıların kapalı ve karanlık, toz, rutubet ve amonyak gazi ile dolubir ortamdan uzaklaştırılarak temiz, havadar, aydınlık ve kuru bir ortamda yetiştirilmesiiçin tasarlanmıştır.

Buzağı barınaklarında altları kuru olarak yetiştirilenbuzağılar -30'lu derecelere dayanabilir. Bu kulübeler hayvancılık sektörü içinoldukça önemli bir yatırımdır. Tüm buzağı barınakları uzun ömürlü polyestermalzemeden üretilmektedir ve aşırı hava şartları ile dış darbelere karşı dayanıklıdır.Hayvanlar için büyük korunma ve iyi yaşam şartları sunar.

ÜnPlast olarak birbirinden farklı boyutlarda, genişlikte vemodelde buzağı kulübesi üretmekte ve tüm Türkiye'ye gönderim yapmaktayız.Dilerseniz buzağı barınaklarının üzerini değerlendirmek için demir konstrüksiyonlarladepolama alanı da yaratabilirsiniz.

Buzağı kulübesi modellerimiz genellikle küçük buzağı kulübesi ve büyükbuzağı kulübesi olmak üzere çeşitlendirilmektedir ve tüm barınaklarımızözel havalandırılmalıdır. 


Buzağı Kulübesi (Buzağı Barınağı) Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polyester Ürünler