Dozaj Tankları

Dozaj ölçüm deposu, dozaj deposu, kimyasal dozaj deposuolarak da adlandırılan polietilen dozajtankları ÜNPLAST’ın yüksek kalite ve güvenle tamamen kendi bünyesinde ürettiği ve Türkiye’nin her yerine sevkiyatını yaptığı plastik depo ürünlerin başında gelir.

Özellikle kimyasal ürünlerin ölçümlenmesinde ve saklanmasında kullanılan dozaj tankları firmamıztarafından tamamen polietilen maddeden üretilmektedir. Polietilen ham maddesi ile üretilen dozaj tankı içine konulan madde ile reaksiyona girmez.

Üretimini yaptığımız tüm plastik dozaj tankları ya da diğer adı ile plastik dozaj ölçüm deposu modellerimiz geri dönüşümlü ve sağlıklı hammaddeler kullanılmaktadır. Tüm plastik ürünlerimiz UV dayanımlı ve çevredostu hammadde ile üretilmektedir.

Tüm dozaj tanklarımız darbelere karşı uzun süre dayanıklıdır. Kış aylarında aşırı soğuklarda donmalara, yazları ise aşırı sıcaklarda ısınmaya karşı özel olarak üretilmektedir.

Sanayi kuruluşlarında ve kimyasal madde ile çalışan fabrikalarda kullanılan dozaj tankları kimyasal maddenin ölçümlenmesi için önemlidir.

Dozaj tankları sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızı sağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanısıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkan pürüzsüz görünümü de sayabiliriz. Tüm ÜNPLAST dozaj tank modelleri pürüzsüz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneşışınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmaz.

Plastik ürün üretiminde kalitemizi dile getiren tüm üretimsertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

ÜNPLAST Dozaj Tankı Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm dozaj tankı depolarımız geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Dozaj tanklarımız Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve ürün kaybını engeller.
  • Tüm plastik dozaj ölçüm tanklarımız ve dozaj tankı ürünlerimiz U.V. Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan malzemeyi de uzun süre güvenle saklayabilirsiniz.
  • Tüm plastik dozaj tank modellerimiz darbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Tüm plastik depolarımız sadece su ile dahi kolaylıkla temizlenebilir. Depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.  
  • - 5 / + 65 dereceye kadar dayanıklıdır.


Dozaj Tankları Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polietilen Ürünler