HAKKIMIZDA

1985'TEN BERİ

ÜNPLAST

Firmamız, 1985 yılında Manisa'nın Akhisar ilçesinde ÜNSAL POLYESTER adıyla küçük bir işletmede ticarete başlamıştır. Polyester su tankları imalatıyla başlayan yolculuğuna 2002 yılında plastik imalatını da ekleyerek; 10000 m2 kapalı, 15000 m2 açık alanda faaliyet gösteren bir şirket haline gelmiştir.Şirketimiz kurulduğu ilk günden günümüze kadar gelen süre içerisinde, kalitenin yenilenebilir ve sürdürülebilir olması düşüncesiyle, kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Bu ilke doğrultusunda üretim, depolama, ürün geliştirme ve pazarlama aşamalarında gereken özeni göstermektedir.

Ürün çeşitliliğini sürekli yenileyen ve teknolojik gelişmeleri takip eden ÜN PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti., alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürerek kısa sürede ülkemizin sayılı şirketlerinden biri olmuştur. Gerçekleştirilen kalite, çeşitlilik ve imkanları ile iç pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.

Sağlıklı yaşam için gıda güvenliği kadar ambalajında önemli olduğunu bilerek gıda güvenliği konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. Bunun için gıda, tarım ve hayvancılık endüstrilerine yönelik 100 lt’den 30.000 lt’ye kadar stoklama tankları, depo siloları, oksidasyon üniteleri, yüksek performanslı zeytin oksidasyon tankları, ulusal standartlara göre depo, tank silo, makine, su depoları, konfit tankları, salamura depoları, şarap stoklama tankları, oyun grupları vb ürünlerin inşaat ve makine endüstrileri için gerekli aksamların üretilmektedir.

Günlük plastik hammadde tüketimi 5000 kg olmasının yanı sıra; gıda temasına uygun, UV katkılı , kimyasal ortamlarda dayanıklı, hijyenik ürünler üretebilen yüksek bir kapasiteye sahiptir. Şirket içerisinde iki Modelhane, Laboratuvar, Kalıphane ve fırın üniteleri yer almaktadır. Ayrıca üretiminin her aşamasındaki sürekli kalite kontrolden geçen ürünlerimizin gıda ile temasta bulunan materyal üretim ve sicil sertifikaları mevcut olup kalitesi Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Vizyonumuz

Türkiye plastik sektörünün güvenilir kuruluşu olarak üstün kaliteli hizmet ve ürünleri ile ülkemizin lider kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

ÜNPLAST hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda;
- Hammaddenin temin edilmesi, stoklanması, üretime dönüştürülmesi ile satış ve satış sonrası hizmetlerini vererek,
- Gerek kendi ihtiyacı olan, gerekse iç ve dış pazarlara sunulacak ürün kalıpları ve hammadde işlenmesi ile yeni ürünler üreterek,
- Müşterilerin, çalışanların ve ortakların memnuniyetini ön planda tutarak,
- Toplum ve çevreye saygılı şekilde çalışarak,
- Tüm kaynaklarını en verimli biçimde kullanarak,
- ÜNPLAST'ın yurt içinde lider olmasını sağlamak ve ürünlerini dış pazarlara taşıyarak konumunu güçlendirmektir.

+
YILLIK TECRÜBE
+
ÇEŞİT ÜRÜN
+
PERSONEL
+
MUTLU MÜŞTERİ

TESİSİMİZ

BELGELERİMİZ

REFERANSLARIMIZ