CTP Polyester Oksidasyon Tankı

Özellikle zeytincilik sektörünün en çok gereksinim duyduğu tankların başında gelen oksidasyon tankları üreticinin ürününün stoklama ve koruması için en büyük çözüm aracıdır. Konfit tanklarının üreticiye sağladığı en önemli avantaj, az işçilik ve az zahmet ile çok iş çıkarmak ve zamandan tasarruf sağlamasıdır.

ÜnPlast oksidasyon tankları alanında en çok bilinen ve tercihedilen plastik üreticisidir. Markamız 1985 yılından bu güne plastik sektörüiçin çözümler üretmekte ve plastik sanayisine yön verecek ürünler geliştirmektedir.

Oksidasyon tankları tesislerimizde yüksek kalite standartları ile üretilmekte olup, üretiminde birinci sınıf hammadde kullanılmaktadır. Hammaddede ki kalite ürünün uzun yıllar güvenle kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Tüm oksidasyon tankı modelleri kendi tesislerimizde üretilmekte ve Türkiye'nin her yerine sevkiyatı yapılmaktadır.

Üretimini titizlikle gerçekleştirdiğimiz oksidasyon tanklarımızın özellikleri;

  • Tüm oksidasyon tanklarımız yüksek kaliteli polyester malzemeden üretilmektedir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Oksidasyon tanklarımız monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da tanklarda sızma ve su kaybını engeller.
  • U.V. Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan ürünün renginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Tanklarımız darbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Ürünü uzun süre kokusuz ve hijyen tutar. Tüm modellerimiz sadece su ile dahi kolaylıkla temizlenebilir.
CTP Polyester Oksidasyon Tankı Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polyester Ürünler