Tezgahlar

Tıpkı polietilen tezgahlarda olduğu gibi Paslanmaz tezgah olarakda bilinen polyester tezgahlar genellikle oteller, restaurantlar, lokantalar, Üniversite ve okul yemekhaneleri, catering firmaları, kasaplar ve marketlerde kullanılmaktadır. Tüm tezgahların konstrüksiyonu paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Polyester tezgah modelleri genel olarak pas ve leke tutmaz vekolay temizlenir malzeme olan polyester ham maddesindenüretilmektedir ve tüm üretim aşaması uluslararası kalite standartları dikkatealınarak gerçekleştirilmektedir. Tüm polyester tezgâh modellerimiz uzun ömürlümalzemeden üretilmektedir. Polyester suya ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Üretiminiyaptığımız tezgahlarımız uzun süre suyun içinde bekletilmesindenetkilenmez. 

ÜnPlast olarak polyester tezgah kategorisinde ihtiyaca görebirbirinden farklı ölçü ve işlevsele sahip tezgah modelleri üretimi yapabilmekteyiz. Polyester ürün yıkama ve temizleme tezgâhları üretiminde öncümarka olan ÜnPlast olarak ürünlerimizi tüm Türkiye’ye nakliye yapabiliyoruz. ÜnPlastmarkamız polyester tezgah yapımında yılların verdiği deneyime sahip vebu alanda en çok tercih edilen markadır.

Tezgahlar Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polyester Ürünler