Üzüm Bandırma Fıçısı

Üzüm üreticilerinin vazgeçilmez aksesuarı olan üzüm bandırma fıçısı ÜNPLAST güvencesi ile yüksek plastik standartları ve yüksek kalite ile üretilmektedir. ÜNPLAST tarafından üzüm üreticilerinin ihtiyacı göz önüne alınarak üretilen üzüm bandırma fıçısı modelleri tüm üzümüreticilerin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Plastik üzüm fıçısıya da üzüm bandırma bidonu olarak dabilenen plastik üzüm bandırma fıçısı ÜNPLAST tarafından istenilen adette üretilmektedir. Hali hazırda sevkiyatahazır depolarımızda yüksek adette üzüm bandırma fıçılarımız mevcuttur.

Polietilen malzemeden üretilen plastik  fıçı modellerimiz içinde ki malzemeye her hangi bir zarar vermeyentamamen sağlıklı ham maddeden üretilmektedir. İçinde uzun süre üzümlerinizitutabileceğiniz plastik üzüm bandırmafıçısı modelleri tamamen doğal ve sağlıdır.

ÜNPLAST deneyimi ve kalitesi ile üretilen polietilen plastik fıçı ve bidonmodellerimiz ile emeğinizi uzun süre koruma altına alırız.

ÜNPLAST Plastik Silo Özellikleri;

·        Plastik üzüm bandırmafıçısı, polietilenden üretildiği için içerisine koyulan malzeme ile reaksiyona girmez.

·        Tüm plastik üzüm bandırma fıçısı modellerimizgeri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı,TSEK kalite belgelidir.

·        Tüm plastik üzüm bandırma fıçısımodellerimiz güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Renk solması, sıcakta erimegibi sıkıntılar yaratmaz.

·        Plastik üzüm bandırma fıçıları darbeleredayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ilekullanabilirsiniz. Hemen yıpranmaz.


Türkiye’nin hangiilinde üretim yaparsanız yapın plastik üzüm bandırma fıçısı ve plastik fıçısevkiyatımız titizlikle ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. ÜNPLAST olarakTürkiye’nin her yerine plastik üzüm bandırma fıçısı ve plastik fıçı sevkiyatıyapmaktayız. 


Üzüm Bandırma Fıçısı Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Polietilen Ürünler