Yeraltı Stok Tankları

Polyester malzemeden ürettiğimiz yeraltı stok tankları yüksek kalite ve titiz işçilik ile üretilmekte ve uzun süre güvenle kullanıma müsait ürünlerdir.

Yeraltı stok tankları ya da diğer adı ile yeraltı stok depoları, sıvı gıda, çeşitli kimyasallar ve yakıt  gibi akışkan maddelerin depolanması için kullanılmaktadır. Yeraltıstok tankları genellikle basınç ve sıcaklık gibi kriterlere bağlı olarakiki farklı polyester reçineden üretilmektedir. Bunlar cidarlı ya da cidarsız polyester reçinedir.

Yüksek güvenlik gerektiren yeraltı stok tankları ÜNPLAST güvencesi ve kalitesi ile istenilen stok genişliğinde üretilmektedir. Tüm polyester yeraltı stok tanklarımız darbelere karşı ve erozyona karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.  Uzun ömürlü malzemeden üretilen yeraltı stok tanklarımız tüm sızmalara ve sıvı kayıplarına karşı titizlikle kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedir. Depolamatankı imalatında bilinen ve en çok tercih edilen markaların başındagelen ÜNPLAST yeraltı stok tankı kullanım güvenliği konusunda da deneyimli bir markadır.

ÜNPLAST stoklama tankları, stoklanacak ürünün uzun bir süre özelliklerini kaybetmeden korunabilmesi için teknik olarak bazı belirgin donanımlarla tamamlanarak üretilmektedir. Bu tanklar, kapalıdevre olarak stoklama yapmaktadırlar ve müşteri ihtiyacına yönelik olarak vakumya da azot gazı basılması gibi yöntemler ile stoklanacak ürünün hava ile temasıtamamen engellenebilinmektedir.

Yeraltı stok tankları üretiminde kalitemizi dile getiren tümüretim sertifikalarımıza ve izin belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Stok tankı ölçüleri, depo hacmine göre farklılık göstermektedir. 


Yeraltı Stok Tankları Fiyatları için Buradan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer 2. El Ürünler